Poznaj nas

Poznaj nas

Kiedy Twoje dziecko dorasta do szkoły, rozważasz różne możliwości zapewnienia mu opieki. Dziadkowie zapewnią mu bezpieczeństwo, ale nie pomogą w lekcjach, podobnie będzie z opiekunką do dziecka…

W Rzeszowie lub Łańcucie dostępne jest lepsze rozwiązanie – Przystanek po Szkole. Miejsce, w którym doświadczony personel zapewnia dzieciom profesjonalną, kompleksową, dostosowaną do indywidualnych potrzeb opiekę nad dzieckiem.

Przystanek po Szkole to prawdziwie innowacyjne rozwiązanie. Jako pierwsi zapewniamy tak całościowo pomyślaną opiekę na dzieckiem w Rzeszowie i Łańcucie. Proponujemy Twojemu dziecku bezpieczny przystanek, miejsce, w którym po czasie spędzonym w przedszkolu lub szkole może pobawić się w niewielkim gronie rówieśników, odrobić lekcje, korzystając z pomocy wykwalifikowanych opiekunek, a także rozwinąć umiejętności i kreatywność podczas rozmaitych gier i zajęć pozalekcyjnych.

To najlepszy wybór:

  • dziecko uczy się bycia w grupie: nawiązywania kontaktów, współpracy, empatii,
  • ma zapewnione bezpieczeństwo,
  • odrobi lekcje i przygotuje się do szkoły pod fachowym nadzorem,
  • spędzi czas w sposób atrakcyjny i rozwijający.

Oprócz opieki w określonym wymiarze w naszym „przystanku” oferujemy także usługi opiekunki na godziny w Rzeszowie, Łańcucie i okolicznych miejscowościach w nagłych sytuacjach. Możemy zapewnić ją Twojemu dziecku w jednej z naszych placówek, jak i w Twoim domu.

Jesteśmy trochę jak trzeci rodzic. Pojawiamy się wtedy, gdy Ty masz sporo obowiązków lub gdy potrzebujesz dodatkowego czasu dla siebie. Jesteśmy elastyczni, dyspozycyjni, dostosowujemy się do Twoich potrzeb.

Przy czym zapewniamy nie tylko bezpieczeństwo, ale i wspieranie twórczego rozwoju Twojego dziecka. W pracy i podczas zabawy z maluchami kierujemy się dewizą Alberta Einsteina: Człowiek, aby zdobyć wielkość, musi tworzyć a nie odtwarzać.

Dlatego czas z nami dzieci spędzają aktywnie, uczestnicząc w zajęciach:

  • muzycznych,
  • rytmicznych,
  • plastycznych,
  • fizyczno-ruchowych,
  • konstrukcyjnych i
  • edukacyjnych.

Staramy się pobudzać ich wyobraźnię i kreatywne myślenie, wspieramy inicjatywy i oryginalne pomysły. Z nami dzieci uczą się stawiać czoła wyzwaniom, cieszyć się z odnoszonych sukcesów, ale także radzić sobie z niepowodzeniami.

Korzystającym z naszych usług gwarantujemy profesjonalizm i bezpieczeństwo pociech. Wszyscy nasi opiekunowie mają wykształcenie pedagogiczne i poddawani są wieloetapowemu procesowi rekrutacji, podczas którego weryfikujemy ich kwalifikacje i doświadczenie oraz sprawdzamy praktyczne umiejętności, pomysłowość i zdolność komunikacji. Każda zatrudniona osoba musi także pozytywnie przejść test osobowości przeprowadzany przez psychologa.

Zapoznaj się z proponowanymi przez nas formami opieki nad dzieckiem.
Rzeszów, Łańcut i okolice – zapraszamy do Przystanku po Szkole!